Jeśli chceszbyć powiadamiany
o zmianach na stronie podaj swój adres e-mail
 
   
 
 
  niedziela 22 lipca 2018  
 
 
grupa 1: uformowane 6 ras
 
 
 
  Białka Polska  
 
 
  Polski Pocztowy Wystawowy  
 
 
  Ryś Polski (EE 24)  
 
 
  Rzeszowski Wystawowy  
 
 
  Śląski Tarczowy  
 
 
  Wrocławski Wystawowy  
 
 
 
grupa 2: brodawczaki 6 ras
 
 
 
  Bagdeta Częstochowska  
 
 
  Brodawczak Ostrowiecki (EE 117)  
 
 
  Brodawczak Podkarpacki  
 
 
  Brodawczak Polski (EE 116)  
 
 
  Listonosz Polski (EE 114)  
 
 
  Turczyn  
 
 
 
grupa 4: dęte 3 ras
 
 
 
  Garłacz Górnośląski Białogłowy  
 
 
  Stawak Małopolski  
 
 
  Stawak Polski  
 
 
 
grupa 8: mewki 1 ras
 
 
 
  Mewka Polska (EE 724)  
 
 
 
grupa 9: lotne 42 ras
 
 
 
  Białogon Radomski  
 
 
  Białostocki Tarczowy Lotny  
 
 
  Bocian Warszawski Łapciaty  
 
 
  Dolnośląski Biały Łapciaty (EE 961)  
 
 
  Grzywacz Polski (EE 937)  
 
 
  Kaliski Biały  
 
 
  Koroniarz Barwnoogoniasty (EE 877)  
 
 
  Koroniarz Końcaty (EE 877)  
 
 
  Koroniarz Sercaty (EE 877)  
 
 
  Krótkodzioby Polski (EE 948)  
 
 
  Krótkodzioby Tomaszowski  
 
 
  Krymka Białostocka (EE 935)  
 
 
  Krymka Polska (EE 934)  
 
 
  Łódzki Pstry (EE 809)  
 
 
  Masłowy Kutnowski  
 
 
  Maściuch Polski (EE 960)  
 
 
  Motyl Warszawski (EE 936)  
 
 
  Murzyn Polski  
 
 
  Murzynek Lotny  
 
 
  Orlik Białostocki  
 
 
  Orlik Polski (EE 963)  
 
 
  Orlik Wileński (EE 964)  
 
 
  Pasiak Perłowy (EE 802)  
 
 
  Pasiak Perłowy Brązowoloty (EE 802)  
 
 
  Pasiak Perłowy Jarzębiaty (EE 802)  
 
 
  Pasiak Perłowy Jarzębiaty Brązowoloty (EE 802)  
 
 
  Pasiak Srebrzysty (EE 802)  
 
 
  Pasiak Srebrzysty Jarzębiaty (EE 802)  
 
 
  Pasiak Srebrzysty Jarzębiaty Szaroloty (EE 802)  
 
 
  Pasiak Srebrzysty Szaroloty (EE 802)  
 
 
  Perłowy (EE 802)  
 
 
  Polski Perłowy Łapciaty  
 
 
  Polski Srebrzysty Łapciaty  
 
 
  Polski Tarczowy Wysokolotny (EE 965)  
 
 
  Srebrniak Polski (EE 802)  
 
 
  Sroczka Polska Krótkodzioba (EE 969)  
 
 
  Sroka Krakowska (EE 808)  
 
 
  Sroka Łowicka (EE 802)  
 
 
  Tipler Zagłębiowski  
 
 
  Warszawski Motyl Średniodzioby  
 
 
  Wywrotek Mazurski (EE 968)  
 
 
  Zamojski