Jeśli chceszbyć powiadamiany
o zmianach na stronie podaj swój adres e-mail
 
   
 
 
  czwartek 29 czerwca 2017  
  tytul
tresc
 
  kolejność
 
   
   
 
 
IX Zamojska Wystawa Gołębi Rasowych - informacje
Zarząd Zamojskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego z przykrością informuje wszystkich zainteresowanych, że w związku z wystąpieniem na terenie Polski ptasiej grypy, IX Zamojska Wystawa Gołębi Rasowych planowana na 4-5 luty 2017r nie odbędzie się .
26-01-2017  
 
 
 
 
Wystawa w Radomiu / Skaryszewie - informacje
Z przykrością informujemy, iż planowana w dniach 11-12 lutego 2017 r. 40-ta Jubileuszowa wystawa w Radomiu - Skaryszewie nie odbędzie się . Zarząd RZHGRiDO dołoży wszelkich starań aby wystawa odbyła się w innym terminie, pod warunkiem zniesienia zakazu wydanego przez Ministra rolnictwa i rozwoju wsi.
23-01-2017  
 
 
 
 
Wystawa w Sochaczewie - informacje
Z przykrością pragniemy poinformować, że planowana wystawa gołębi w Sochaczewie mająca odbyć się w dniach 21-22.01.2017 nie odbędzie się w planowanym terminie.

Zakaz wydany przez wojewódzkiego inspektora weterynarii wpłynął (19.01.2017) w godzinach porannych, to jest na 2 dni przed rozpoczęciem wystawy.
19-01-2017  
 
 
 
 
XXXI Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego - informacje dodatkowe
Wystawa w Dobrzejewicach koło Torunia planowana na 21 i 22 stycznia 2017 nie odbędzie się ze względu na wprowadzoną kwarantannę związaną z ptasią grypą.
17-01-2017  
 
 
 
 
Wystawa w Chełmży - informacje
Zarząd Chełmżyńskiego Klubu Hodowców Gołębi Rasowych z przykrością informuje, że w związku z wystąpieniem na terenie Polski wysoce zjadliwej grypy ptaków odwołuje XVIII Regionalną Wystawę Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Chełmża 2017. Wystawa nie odbędzie się w planowanym terminie.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i już dziś zapraszamy na kolejne wystawy organizowane przez nasze stowarzyszenie.

Komitet Organizacyjny Wystawy - Chełmża 2017
13-01-2017  
 
 
 
 
Wystawa w Warszawie - informacje
Szanowni Hodowcy

Zarząd Warszawskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, z przykrością informuje wszystkich zainteresowanych, że na podstawie decyzji Powiatowego Lekarza Weterynarii w Warszawie, z dnia 04.01.2017r., zgoda na organizację wystawy w Warszawie nie została udzielona i wystawa nie odbędzie się w planowanym terminie.

W celu symbolicznej rekompensaty hodowcom deklarującym udział w wystawie, zamieścimy ich nazwiska z nr tel oraz rasy jakie planowali wystawić.

Z poważaniem
Komitet Organizacyjny
05-01-2017  
 
 
 
 
Wystawa w Kompinie - informacje dodatkowe
W związku z prowadzoną kwarantanną związaną z wirusem ptasiej grypy informuje się wszystkich zainteresowanym, że wystawa w Kompinie odbędzie się w wyznaczonym terminie z zastrzeżeniem, że na giełdzie prowadzona będzie sprzedaż nadwyżek hodowlanych jedynie członków zrzeszonych w Łowickim Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego.

Osoby z gołębiami z zewnątrz nie będą wpuszczane na teren obiektu.

Z poważaniem
Przemysław Pietruszewski - organizator wystawy
05-01-2017  
 
 
 
 
Komunikat Zarządu PZHGRiDI dotyczący Krajowej Wystawy Kielce 2017
Szanowni Państwo.

Informujemy, że w końcu 2016 roku otrzymaliśmy decyzję Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kielcach, w której nie wyraża zgody na organizację Krajowej Wystawy w dniach 28-29 stycznia br. ze względu na występowanie ognisk ptasiej grypy. Decyzja ta wydana została na podstawie Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 20 grudnia 2016 roku.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że złożyliśmy odwołanie od tej decyzji  i w porozumieniu z Targami Kielce S.A. możliwy jest nowy termin wystawy w dniach 11 - 12 lutego 2017 roku.

W chwili obecnej proponujemy dokonywanie zgłoszeń , gdyż lista uczestników będzie musiała być przedstawiona Powiatowemu Lekarzowi Weterynarii w Kielcach.
Zgłoszenie prosimy przesyłać bez dokonywania przedpłat. Informujemy, że jesteśmy w stałym i bezpośrednim kontakcie z miejscową Inspekcją Weterynaryjną, a Państwa będziemy o wszystkich decyzjach informować na bieżąco.

Zarząd PZHGRiDI


karta zgłoszeń:
wystawa_kielce_2017-karta_zgloszen.pdf

regulamin:
wystawa_kielce_2017-regulamin.pdf
05-01-2017  
 
 
 
post nieprzeczytany post przeczytany post przyczepiony
 
 
1 2 3 ... 32