Jeśli chceszbyć powiadamiany o zmianach na stronie podaj swój adres e-mail
.
czwartek 30 czerwca 2022
 
 
tytul
tresc
kolejność
 
 
magazyn "Gołębie i drobny inwentarz", nr 95Nowy numer do pobrania w dziale "Magazyn Gołębie i drobny inwentarz".


13-06-2022
17-te międzynarodowe szkolenie dla sędziów oceniających króliki: video podsumowanie
Klip został udostępniony przez autora, Pana Przemysława Tesaka, za co serdecznie dziękujemy.
01-06-2022
Zaproszenie na Sprawozdawczy Walny Zjazd 26 czerwca 2022
Zaproszenie w załączniku.
załączniki:
26-05-2022
Podziękowanie dla PZHGRiDI od Prezydenta Federacji EE
Polski Związek Hodowców Gołębi Rasowych I Drobnego Inwentarza
Pan Jan Pajka
ul. Królewska 52/10.
30-045 Kraków

CH-Birmensdorf / F-Baldenheim, 14.05.2022

Szkolenie sędziów wystawowych sekcji królików  od 06.05. 22 do 08.05.22 we Wrocławiu

Szanowny Panie Prezesie Pajka

Jak poinformował nas Przewodniczący Sekcji Królików Wolfgang Vogt, a także nasza Pani Sekretarz Generalna, Jeannine Jehl, szkolenie sędziów wystawowych królików we Wrocławiu zakończyło się pełnym sukcesem.

W szkoleniu wzięło udział ponad 100 sędziów z 15 krajów, byli pełni uznania i nie szczędzili pochwał.  I to nie tylko z powodu pouczającego szkolenia, które służyło ujednoliceniu przepisów dotyczących sędziowania w krajach europejskich, ale przede wszystkim chwalono nienaganną organizację, która nie pozostawiała nic do życzenia. W imieniu EE pragniemy za to bardzo serdecznie podziękować. Szczególnie cieszył udział w szkoleniu wielu, zwłaszcza młodych, polskich sędziów,  co umożliwiło zawarcie nowych przyjaźni pomiędzy hodowcami.

Życzymy Państwu i  Państwa Związkowi wszystkiego najlepszego i cieszylibyśmy się  gdyby pojawiła się okazja do zorganizowania kolejnego wydarzenia dla EE.

Serdeczne pozdrawiamy
ENTENTE EUROPEENNE

Prezydent
Gion Gross

Sekretarz Generalny
Jeannine Jehl
16-05-2022
17-te międzynarodowe szkolenie dla sędziów oceniających króliki


Drogie Koleżanki i Koledzy,
Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że w dniach od 6 do 8 maja 2022 roku w Hotelu DIAMENT we Wrocławiu zorganizowane zostanie 17-te międzynarodowe szkolenie dla sędziów oceniających króliki.

Organizatorem szkolenia jest Polski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza we współpracy z Czeskim Związkiem Hodowców.

Przyznanie organizacji tego prestiżowego szkolenia przez Federację Europejską, Sekcję Królików Europejskiego Związku Hodowców EE jest dla nas dużym wyróżnieniem. Ogromnie cieszy nas i mobilizuje do podejmowania kolejnych wysiłków uczestnictwo w nim 114 sędziów z Niemiec, Francji, Czech, Słowacji, Finlandii, Serbii, Słowenii, Holandii, Rumunii, Szwajcarii, Luksemburga, Łotwy, Węgier oraz Polski. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby jakość merytoryczna i organizacyjna spełniła oczekiwania uczestników.
  
Życzymy wszystkim, aby uzyskana wiedza, zaprocentowała w rozwoju hodowli królików w Polsce i całej Europie.

Oprócz pogłębienia wiedzy fachowej, szkolenie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów. Przy okazji szkolenia prezentowana będzie polska rasa królik popielniański, wobec której rozpoczyna się procedura rejestracji w strukturach europejskich.
Wierzymy, że uczestnictwo w tym szkoleniu, jak i pobyt w pięknym Wrocławiu będzie powodem do satysfakcji i pozostawi w pamięci uczestników miłe wspomnienia.

Zarząd PZHGRiDI
26-04-2022
Wesołych Świąt Wielkanocnych 2022

Wesołych, zdrowych i radosnych świąt wielkanocnych życzy wszystkim Zarząd PZHGRiDI
16-04-2022
Komunikat
Szanowni Hodowcy,
Zarząd Polskiego Związku HGRiDI z przykrością informuje, że z uwagi na szereg niekorzystnych okoliczności, wspólnie i zgodnie z Prezydium Federacji Europejskiej oraz z Targami Kielce S.A., podjęta została decyzja o dowołaniu organizacji wystawy europejskiej, planowanej w Kielcach, w dniach 10 - 13 listopada 2022 roku.

Z poważaniem
Jan Pajka - Prezes Zarządu
11-04-2022
magazyn "Gołębie i drobny inwentarz", nr 94Nowy numer do pobrania w dziale "Magazyn Gołębie i drobny inwentarz".


24-03-2022
kolejne strony:
1
...